Szkolenia z bezpieczeństwa wydarzeń o charakterze publicznym

Szkolenia z bezpieczeństwa wydarzeń o charakterze publicznym

Warto przeczytać

Czy sen z powiek spędza ci perspektywa organizacji wydarzenia publicznego tak, aby wszystko poszło zgodnie z planem, a przede wszystkim – żeby było bezpiecznie? Czy wiesz jak prawidłowo przygotować dokumentację na swoją imprezę?

Dolnośląskie Laboratorium Kultury przy Ośrodku Kultury i Sztuki we Wrocławiu organizuje w lutym br. dwa darmowe szkolenia – Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń o charakterze publicznym oraz Dokumentacja na imprezę – to wcale nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje! 

Do kogo adresowane są szkolenia? Dla wszystkich praktyków kultury, przedstawicieli instytucji, organizacji pozarządowych, urzędów i organizatorów pracujących przy organizacji imprez publicznych działających na terenie Dolnego Śląska. Szkolenia są oparte o najnowsze, współczesne praktyki z zakresu ochrony i zabezpieczenia imprez masowych i niemasowych.

Czego dowiecie się na szkoleniach?

Dzięki uczestnictwie w szkoleniu Organizuje i śpij spokojnie. zdobędziecie praktyczną wiedzę o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas organizacji imprezy. Poznacie także specyfikę branży eventowej w zakresie organizowania różnorodnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. 

Nauczycie się również, jak w praktyce wygląda współpraca z firmami ochroniarskimi oraz z służbami państwowymi i miejskimi. 

Co obejmuje program szkolenia? Dowiecie się, jakie zagrożenia czyhają na uczestników i organizatorów imprezy masowej oraz jak je przewidywać i jak ich unikać. Przewidziane są również ćwiczenia z zachowania się w sytuacji kryzysowej. 

Na szkoleniu Dokumentacja na imprezę dowiecie się, jak prawidłowo przygotować dokumentację imprezy oraz do czego tak naprawdę jest ona potrzebna.

W programie szkolenia m.in. procedura składania dokumentów, Komunikacja i zasady stosowania dokumentacji, a także ćwiczenia z analizy ryzyka i oceny zagrożeń do imprezy, a także wypełnienie wniosku na imprezę masową.

Kiedy i gdzie odbędą się szkolenia?

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń o charakterze publicznym
Termin: 2 lutego 2023, godz. 9:00-15:00 

Dokumentacja na imprezę – to wcale nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje! 

Termin: 3 lutego 2023, godz. 9:00-15:00 

Dolnośląska Biblioteka Publiczna
Wrocław, Rynek 58, sala 35 58

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments