Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

faq

FAQ

Zawnioskuj wyślij sms o treści WNIOSEK na nr 7257

Pożyczki udzielane są od kwoty 1 000zł do 100 000zł

Najdłuższy okres spłaty wynosi 10 lat

Swoją ofertę dla Pożyczkodawców podaje się on line wypełniając formularz

Gotówka wypłacana jest natychmiast po podpisaniu umowy

Żaden z Pożyczkodawców nie pobiera opłat dodatkowych przed podpisaniem umowy

Ogłoszenie będzie widoczne w serwisie natychmiast po jego dodaniu. Każdy otrzyma potwierdzenie dodania swojego ogłoszenia na podany w formularzu adres email.

Do ustalania wysokości pożyczki, okresu jej spłaty i wysokości rat pomocny jest suwak na stronie głównej serwisu

Przede wszystkim istotny jest wybór odpowiedniej firmy, która przedstawi w jasny sposób warunki umowy. Warto zwrócić uwagę na pożyczki prywatne serwisu oferującego tego typu usługi, jednak dobrze jest również porównać ze sobą wiele firm pożyczkowych. Istotne jest także ustalenie wysokości rat, zwłaszcza w przypadku pożyczek dla zadłużonych. Ta forma udzielania kredytów jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ nie odbywa się po sprawdzeniu klienta w KRD i BIK.

Szybka pożyczka (może być brana także dla firmy) ma wiele zalet. Na dowód może ją uzyskać też właściciel przedsiębiorstwa. Ponad to jest to pożyczka udzielana bez zaświadczeń oraz bez sprawdzania pożyczkobiorcy w KRD i BIK. Niespłacony kredyt w banku czy innej instytucji finansowej nie stanowi przeszkody do zaciągnięcia kredytu w firmie pozabankowej na podstawie dowodu osobistego. Odradzamy jednak osobom zadłużonym na dużą sumę zaciągania kilku pożyczek w jednym czasie. Wiarygodna firma pożyczkowa nie udziela dwóch szybkich pożyczek równocześnie. Należy także wybrać odpowiedni system ratalny oraz termin spłaty. W przypadku niemożności jego dochowania, radzimy skonsultować się z pożyczkodawcą w celu przesunięcia go. Warto też starać się o wcześniejsza spłatę.

Jeśli nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, można renegocjować termin spłaty. W większości firm istnieje możliwość przedłużenia spłaty kredytu o kolejnych 30 dni. Natomiast w sytuacji, w której nie możemy spłacić pożyczki przez dłuższy czas lub w ogóle, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz przedstawienie sytuacji naszemu konsultantowi. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące dla obu stron.

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

tresć

Współpraca dla firm

Zapoznaj się z poradnikami